OFERTA SERVICE SI INTERVENTII SPANIA SI FRANTA


Pentru membrii portalului www.clubul-transportatorilor.ro  oferim cea mai buna oferta de service la service-ul din localitatea Irun ,avem un discount de 30% fata de lucrarile altor ateliere din zona.

Activitati din aceasta intreprindere , departamentul service si mentenanta:


a.Atelier reparatii autoturisme si autocamioane
b.Reparatii parte electrica automobile si autocamioane
c.Intretinere si reparatii semiremorci
d.Atelier reparatii multimarca
e.Reparatii si intretinere vehicule industriale
Detinem o gama larga de anvelope pentru autocamioane si semiremorci.
Reparatii si inlocuiri de parbrize si lunete atat autoturisme cat si autocamioane

Oamenii alesi si instruiti pentru activitatea de service sunt cei care duc rezultatele in directia asteptata de catre clientii nostri, prin solutii alese si eficiente si promptitudine in executia lucrarilor.

Echipa noastra este intr-o continua dezvoltare si imbunatatire profesionala, participand periodic la programe de specializare, efectuate atat in cadrul companiei, cat si de catre parteneri ai nostri cu experienta indelungata in domeniu. Totodata, instruirea personalului este realizata si certificata la nivel european.

Intreaga activitate a service-ului este integrata intr-un sistem informatic modern si este conceput special pentru a contribui cu succes la optimizarea procedurilor si, in final, sa aduca rezultate pozitive in reducerea timpului si a nivelului de pret.

Reusim sa tratam toate situatiile cu maxim de seriozitate si profesionalism, oferind de fiecare data, solutii tehnice eficiente oricarui posesor de vehicule sau ansambluri de vehicule mari, intr-un singur loc. Detinem un stoc de piese permanent pentru elementele de baza si utilizam o retea calificata de furnizori de piese de schimb care livreaza rapid, orice reper.

Oferim servicii de depanare pentru camioane si toata gama de autovehicule: remorci , semiremorci si rulote.

In acest sens detinem trei furgonete-atelier mobil , echipate pentru interventii rapide. Serviciul de depanare acopera a gama larga de operatiuni de inlocuire sau reparare a diferitelor subansambluri din :

1.Sistemul de alimentare :pene de combustibil,furtune sau pompe de alimentare
2.Sistemul de franare:placute de frana , etriere , camere de franare , discuri de frana
3.Sistemul de suspensie : perne de aer
4.Sistemul de racire : termostat , radiator , diferite furtune
5.Disc de ambreaj , placa de presiune , rulment , volanta
6.Schimb de curele
7.Pene de cauciuc-explozii

Legitimarea se poate face atat cu acel cod QR ce il aveti la pagina dumneavoastra de profil cat si cu legitimatia de membru

Aici detalii firma si contact ….

Pagina restrictionata

Doar membri clubului pot accesa aceasta pagina